2012





Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA KRZYSIEK ŻYCZY WSZYSTKIM KIBICOM SPORTU ŻUŻLOWEGO WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ORAZ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2013
PŘI PŘÍLEŽITOSTI vánoční přání Chris všem fanouškům ploché dráhy HAPPY BIRTHDAY A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2013





Terminarz rozgrywek żużlowych w Czechach w sezonie 2013

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JEDNOTLIVCŮ

08. 06. 2013 Liberec Semifinále

08. 09. 2013 Divišov Finále 1.

25. 09. 2013 Plzeň Finále 2.

PŘEBOR ČESKÉ REPUBLIKY JEDNOTLIVCŮ

24. 04. 2013 Pardubice

03. 08. 2013 Liberec

14. 09. 2013 Svitavy

06. 10. 2013 Žarnovica

MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DRUŽSTEV – „EXTRALIGA“

16. 04. 2013 Praha – Pardubice

23. 04. 2013 Praha – Mšeno

08. 05. 2013 Pardubice – Praha

16. 05. 2013 Mšeno – Pardubice

06. 06. 2013 Mšeno – Slaný

19. 06. 2013 Slaný - Praha

03. 07. 2013 Slaný – Pardubice

05. 07. 2013 Mšeno – Praha

07. 08. 2013 Pardubice – Slaný

28. 08. 2013 Slaný – Mšeno

04. 09. 2013 Pardubice – Mšeno

17. 09. 2013 Praha – Slaný

Dodatečně: Semifinále 2. tým – 3. tým (jeden závod)

Finále: 1. tým – vítěz semifinále (doma – venku)

PŘEBOR ČESKÉ REPUBLIKY DRUŽSTEV – „1. LIGA“

01. 05. 2013 Mšeno

19. 05. 2013 Liberec

Březolupy

Žarnovica

23. 06. 2013 Svitavy

27. 07. 2013 Mšeno

27. 08. 2013 Praha

17. 08. 2013 Svitavy

MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DVOJIC

31. 08. 2013 Březolupy

 

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JEZDCŮ DO 21 LET

12. 04. 2013 Slaný

24. 05. 2013 Divišov

24. 07. 2013 Pardubice

20. 08. 2013 Praha

21. 09. 2013 Mšeno

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JEZDCŮ DO 19 LET

05. 06. 2013 Plzeň

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JUNIORSKÝCH DRUŽSTEV

13. 04. 2013 Slaný

11. 06. 2013 Praha

10. 07. 2013 Pardubice

18. 08. 2013 Liberec

24. 08. 2013 Mšeno

 

MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY NA DLOUHÉ DRÁZE

12. 05. 2013 Mariánské Lázně

MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY NA LEDOVÉ DRÁZE

05. 01. 2013 Růžená

12. 01. 2013 Hamr na Jezeře

20. 01. 2013 Chocenice

MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DRUŽSTEV NA LEDOVÉ DRÁZE

06. 01. 2013 Nepomuk

02. 02. 2013 Mělice

03. 02. 2013 Kopřivnice

09. 02. 2013 Růžená

10. 02. 2013 Holice v Čechách

16. 02. 2013 Hamr na Jezeře

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JUNIORŮ VE TŘÍDĚ DO 125 CCM

13. 04. 2013 Slaný

26. 05. 2013 Divišov

05. 06. 2013 Plzeň

11. 06. 2013 Praha

10. 07. 2013 Pardubice

18. 08. 2013 Liberec

24. 08. 2013 Mšeno

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JUNIORŮ VE TŘÍDĚ DO 125 CCM NA KRÁTKÉ DRÁZE

23. 05. 2013 Praha

26. 05. 2013 Divišov

15. 06. 2013 Chabařovice

10. 08. 2013 Divišov

24. 09. 2013 Praha

12. 10. 2013 Chabařovice

VOLNÉ A POHÁROVÉ ZÁVODY

30. 04. 2013 Praha – MARKÉTA OPEN

04. 05. 2013 Slaný - Memoriál A. Vildeho

11. 05. 2013 Mariánské Lázně – ME veteránů

12. 06. 2013 Pardubice – volný závod juniorů

18. 06. 2013 Praha – PRAGUE OPEN (SWC příprava)

17. 08. 2013 Mariánské Lázně – FIM Flat track

09. 09. 2013 Praha - Memoriál L. Tomíčka

12. 09. 2013 Pardubice – Česko – Polsko (U-21 příprava)

27. 09. 2013 Pardubice – Zlatá stuha

27. 09. 2013 Pardubice – FIM Flat track

29. 09. 2013 Pardubice - Zlatá přilba

 







25.08.2012 roku  w Libercu rozegrano IV rundę Pucharu Czech.
Zawody zakończyły się bardzo pechowo dla Krzysztofa gdyż w swoim trzecim starcie wjechał w niego Zdeněk Růžička i zawody dla Krzyska zakończyły się w szpitalu.

Jestem cały poobijany a najbardziej ucierpiał mój obojczyk gdyż na całe szczęście nie ma żadnego złamania tylko jest mocno zbity ale nie jest tak źle jak kości są całe. I znowu w końcowej klasyfikacji byłem na 13 miejscu , to już czwarte zawody w tym sezonie jak jestem 13. Szkoda że doszło do tego upadku, ale taki jest sport żużlowy przecież kolega z toru specjalnie tego nie zrobił nie mam żalu do niego nieraz tak to bywa w walce na styku. Chciałbym podziękować obsłudze karetki pogotowia za szybką pomoc oraz panu Štěrovský z Pardubic za pomoc w pakowaniu sprzętu. Sezon powoli dobiega końca i już jestem myślami o nowym sezonie oczywiście nadal chciałbym być zawodnikiem AK Slany gdyż jestem zadowolony ze współpracy z managerem Milanem Machem pozdrawiam wszystkich kibiców sportu żużlowego oraz swoich synów Martina i Alana i zapraszam na zawody.



„Jsem celý dobitý,“ hlásil Krzysztof Nowacki. „Nejvíc utrpěla moje
klíční kost, ale naštěstí nemám žádné zlomeniny. Jsem jenom hodně potlučený,ale není to zase až tak zlé, protože kosti jsou celé. A opět jsem byl v celkové klasifikaci na třináctém místě, to už byly čtvrté závody v sezóně, kdy jsem skončil třináctý. Škoda, že k tomu pádu došlo, ale to je plochá dráha, kolega z dráhy to neudělal schválně, to se prostě stává, že v souboji dojede ke kontaktu. Chtěl bych poděkovat záchranářům ze sanitky za rychlou pomoc a také panu Štěrovskému z Pardubic, že nám pomohl balit. Sezóna se pomalu blíží ke konci. Já už myslím na novou, chtěl bych samozřejmě být závodníkem AK Slaný, kde se mi líbí spolupráce s manažerem Milanem Machem. Pozdravuji všechny plochodrážní fanoušky a své syny Martina a Alana a zvu všechny na závody.“
       
1. Zdeněk Holub, Praha 2 3 3 3 11     1.
2. Michal Škurla, Praha 3 3 2 3 11     2.
3. Ronny Weis, D – Slaný (ACCR) 1 2 3 3 9     3.
4. René Vidner, Pardubice 3 3 2 3 11     4.
5. Michaela Krupičková, Divišov 2 3 2 2 9   1.  
6. David Štěrovský, Pardubice 0 2 2 2 6   2.  
7. Michal Klein, Mšeno 2 1 X 2 5   3.  
8. Dominik Hinner, Praha 2 1 2 0 5   4.  
9. Stanislav Pouznar, Mšeno E - 3 E 3 1.    
10. Zdeněk Růžička, Mšeno 3 0 U 1 4 2.    
11. Martin Hrách, Plzeň 1 0 X 1 2 3.    
12. Filip Hájek, Praha 1 X 1 1 3 4.    
13. Krzysztof Nowacki, PL – Slaný (ACR) 1 1 F/R - 2      
14. Jaromír Otruba, Pardubice - - - - DNR    



  Konečné pořadí seriálu:
  PCE MŠE PCE LIB TOT
  10.4. 1.5. 11.7. 25.8.  
1. Zdeněk Holub, Praha (6) 22 (5) 25 47 (58)
2. Ondřej Smetana, Praha (4) 16 25 NS 41 (45)
3. Michal Škurla, Praha (12) 18 (16) 22 40 (68)
4. Ronny Weis, D – Slaný (ACCR) (16) NS 18 18 36 (42)
5. Filip Šitera, Mšeno NS 25 NS NS 25
6. Václav Milík, Pardubice 25 NS NS NS 25
7. Michal Klein, Mšeno (2) (1) 14 10 24 (27)
8. Tomáš Jůza, Pardubice (8) 12 12 NS 24 (32)
9. Vladimír Višváder, Mšeno 14 10 NS NS 24
10. Patrik Nagy, H – Mšeno (ACCR) 18 6 NS NS 24
11. René Vidner, Pardubice (5) (0) 6 16 22 (27)
12. David Štěrovský, Pardubice (7) (5) 10 12 22 (34)
13. Daniel Hádek, Plzeň NS NS 22 NS 22
14. Ondřej Veverka, Praha 22 NS NS NS 22
15. Stanislav Pouznar, Mšeno 10 NS (3) 7 17 (20)
16. Michaela Krupičková, Divišov NS NS 0 14 14
17. Zdeněk Růžička, Mšeno (0) (2) 8 6 14 (16)
18. Jan Jaroš, Mšeno NS 14 NS NS 14
19. Krzysztof Nowacki, PL – Slaný (ACCR) 3 (3) 7 (3) 10 (16)
20. Dominik Hinner, Praha NS (0) 1 8 9
21. Vít Janoušek, Liberec 0 8 NS NS 8
22. Michal Dudek, Slaný NS 7 NS NS 7
23. Jaromír Otruba, Pardubice (0) (0) 4 2 6
24. Martin Hrach, Plzeň 0 NS NS 5 5
25. Michal Průcha, Slaný 1 4 NS NS 5
26. Filip Hájek, Praha NS NS 0 4 4
27. Karel Kadlec, Kadlec NS NS 2 NS 2
NC Antonín Klatovský, Divišov NS 0 NS NS 0
NC Hynek Štichauer, Pardubice 0 NS NS NS 0
Poznámka: do klasifikace se počítají dva nejlepší výsledky

W dziale GALERIA zostały umieszczone zdjęcia z  Pardubic

Autor zdjęć Vojtěch Zavřel
oraz foto własne zapraszam do galerii.


Ukazał się ciekawy serwis internetowy .Autor serwisu Sebastian Kosieradzki http://wywiady24.blog.onet.pl/
Zamieszcza w nim wywiady z zawodnikami z różnych dyscyplin  sportowych !
Wywiadu udzielił także Krzysztof zapraszam do działu
PRASA


Zdálo se, zajímavé webové stránky. Autor servis Sebastian
Kosieradzki
http://wywiady24.blog.onet.pl/ Vydává rozhovory s
hráči z různých sportů! Kryštof také dával rozhovor pozvat do sekce PRESS

 





Krzysztof  dziewiąty w Pardubicach w 3 rundzie
Pucharu Czech

Wyniki:

1. Ondrej Smetana - 14+3 (2,3,3,3,3)
2. Daniel Hadek - 14+2 (3,3,3,2,3)
3. Ronny Weis - 13 (3,2,3,3,2)
4. Michal Skurla - 12 (3,3,2,2,2)
5. Michal Klein - 11 (2,1,2,3,3)
6. Tomas Juza - 10 (2,2,1,2,3)
7. David Sterovsky - 7 (2,1,w,3,1)
8. Zdenek Ruzicka - 7 (1,1,3,1,1)
9. Krzysztof Nowacki - 6 (1,1,0,2,2)
10. Rene Vidner - 5 (3,2,u/-,-,-)
11. Zdenek Holub - 4 (d,3,w,1,-)
12. Jaromír Otruba - 4 (0,0,2,0,2)
13. Stanislav Pouznar - 4 (1,2,t,1,0)
14. Karel Kadlec - 4 (1,d,1,1,1)
15. Dominik Hinner - 2 (0,0,2,0,-)
16. Filip Hajek - 2 (0,0,1,0,1)
17. Michaela Krupickova - 0 (d,-,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. Weis, Smetana, Nowacki, Otruba
2. Skurla, Klein, Pouznar, Hinner
3. Vidner, Juza, Kadlec, Krupickova (d/start)
4. Hadek, Sterovsky, Ruzicka, Holub (d3)
5. Skurla, Vidner, Sterovsky, Otruba
6. Holub, Pouznar, Nowacki, Hajek
7. Hadek, Weis, Klein, Kadlec (d4)
8. Smetana, Juza, Ruzicka, Hinner
9. Ruzicka, Otruba, Kadlec, Hajek
10. Hadek, Skurla, Juza, Nowacki
11. Weis, Hinner, Hajek (Vidner u/ns), Holub (w/u)
12. Smetana, Klein, Sterovsky (w/u)
13. Klein, Juza, Holub, Otruba
14. Sterovsky, Nowacki, Kadlec, Hinner
15. Weis, Skurla, Ruzicka
16. Smetana, Hadek, Pouznar, Hajek
17. Hadek, Otruba, Hajek
18. Klein, Nowacki, Ruzicka
19. Juza, Weis, Sterovsky, Pouznar
20. Smetana, Skurla, Kadlec
21. Smetana, Hadek

 

 


11.07. na torze w Pardubicach zostanie rozegrana 3 runda
Pucharu Czeskiej Republiki w zawodach  z nmerem 2
wystartuje Krzysztof


Krzysztof  na Smoczyku
09.07.2012 Radio elka

Tradycyjnie jak prawie w każdy poniedziałkowy wieczór na torze stadionu Smoczyka kółka kręcili żużlowcy amatorzy z AKS Leszczyńskie Byki i nie tylko.
Kibice mieszkający blisko stadionu zapewne zastanawiają się,
kto trenuje w poniedziałkowy wieczór.
To właśnie czas, kiedy rozwijać swoje zainteresowania mogą żużlowcy amatorzy.
Ci miłośnicy kręcenia kółek dysponują różnym
sprzętem i
kevlarami często takim, które kiedyś służyły ligowym
zawodnikom. Łączy ich jedna pasja czynne uprawianie sportu żużlowego.

Dla mnie to dobra zabawa, zainteresowałem się tym na
początku roku. Najważniejsze żeby cało i zdrowo wrócić
z treningu
do domu przyznał Dawid Janowicz.


Obok tych prawdziwych amatorów wczoraj na stadionie
Smoczyka trenowali zawodnicy ligowo związani z tym sportem. Leszczynianin Rafał Konopka, który licencję żużlową zdał w barwach klubu Żaki Taczanów i przygotowuje się do debiutu,
jako gość zespołu z Ostrowa Wielkopolskiego w MDMP.

Był też Krzysztof Nowacki startujący w lidze czeskiej dla niego
żużel to wielka pasja Trzeba robić to, co się kocha przyznał z uśmiechem po kolejnych kółkach wykręconych na Smoczyku
Foto w GALERII


W dziale GALERIA zostały umieszczone zdjęcia z
Mseno 01.05.2012
Autor zdjęć Vojtěch Zavřel
oraz foto własne zapraszam do galerii.



01.05.2012 na torze Drużynowego Mistrza Czech w Mseno została rozegrana II runda Pucharu Czech już tradycyjnie Krzysztof ponownie został sklasyfikowany na 13 miejscu

1. ŠITERA Filip, PDK Mšeno (3,3,3,3,3) 15
2. HOLUB Zdeněk, AK Markéta (3,2,2,3,3) 13+3
3. ŠKURLA Michal, AK Markéta (3,1,3,3,3) 13+2
4. SMETANA Ondřej, AK Markéta (3,3,3,2,1) 12
5. JAROŠ Jan, PDK Mšeno (R/1.,3,3,3,2) 11
6. JŮZA Tomáš, ZP Pardubice (2,3,2,2,2) 11
7. VIŠVÁDER Vladimír, PDK Mšeno (1,2,3,3,1) 10
8. JANOUŠEK Vít, PD Liberec (3,2,0,1,3) 9
9. DUDEK Michal, AK Slaný (2,3,2,2,F/3.) 9
10. NAGY Patrik, PDK Mšeno (2,1,2,2,2) 9
11. ŠTĚROVSKÝ David, ZP Pardubice (1,2,1,2,1) 7
12. PRŮCHA Michal, AK Slaný (2,0,1,1,2) 6
13. NOWACKI Krzysztof, AK Slaný (2,2,1,1,R) 6
14. RŮŽIČKA Zdeněk, PDK Mšeno (0,1,2,N,2) 5
15. KLEIN Michal, PDK Mšeno (Fd,F,1,0,3) 4
16. KLATOVSKÝ Antonín, DAK Moto Divišov (1,1,0,1,Fd) 3
17. HINNER Dominik, AK Markéta (1,1,M,1,R) 3
18. OTRUBA Jaromír, ZP Pardubice (0,M,1,F/4.,1) 2
(ns) VIDNER René, ZP Pardubice (zrezygnował po próbie toru)

Memoriál Emila Sovy
SF1: Šitera, Jaroš, Dudek, Škurla (R/start)
SF2: Smetana, Holub, Jůza, Janoušek
Finał Šitera, Jaroš, Nagy, Holub, Smetana (F/3.)

  PARDUBICE MŚENO
  10.4. 1.5.  
1. Michal Škurla, Praha 12 18 30
2. Zdeněk Holub, Praha 6 22 28
3. Filip Šitera, Mšeno NS 25 25
4. Václav Milík, Pardubice 25 NS 25
5. Vladimír Višváder, Mšeno 14 10 24
6. Patrik Nagy, H – Mšeno (ACCR) 18 6 24
7. Ondřej Veverka, Praha 22 NS 22
8. Ondřej Smetana, Praha 4 16 20
9. Tomáš Jůza, Pardubice 8 12 20
10. Ronny Weis, D – Slaný (ACCR) 16 NS 16
11. Jan Jaroš, Mšeno NS 14 14
12. David Štěrovský, Pardubice 7 5 12
13. Stanislav Pouznar, Mšeno 10 NS 10
14. Vít Janoušek, Liberec 0 8 8
15. Michal Dudek, Slaný NS 7 7
16. Krzysztof Nowacki, PL – Slaný (ACCR) 3 3 6
17. Michal Průcha, Slaný 1 4 5
18. René Vidner, Pardubice 5 0 5
19. Michal Klein, Mšeno 2 1 3
20. Zdeněk Růžička, Mšeno 0 2 2
NC Antonín Klatovský, Divišov NS 0 0
NC Dominik Hinner, Praha NS 0 0
NC Jaromír Otruba, Pardubice 0 0 0
NC Martin Hrach, Plzeň 0 NS 0
NC Hynek Štichauer, Pardubice 0 NS 0




01.05.2012 Krzysztof wystartuje w Mseno gdzie
zostanie rozegrana II runda Pucharu Czech

Lista startowa :
1 Michal Škurla
2 David Štěrovský
3 Krzysztof Nowacki
4 Michal Průcha
5 Dominik Hinner
6 Jan Jaroš
7 Jaromír Otruba
8 Vít Janoušek
9 Vlado Višváder
10 Zdeněk Holub
11 Antonín Klatovský
12 Patrik Nagy
13 René Vidner
14 Filip Šitera
15 Stanislav Pouznar
16 Tomáš Jůza
17 Ondřej Smetana
18 Michal Klein
19 Zdeněk Růžička
20 Michal Dudek


W dziale GALERIA zostały umieszczone zdjęcia z Pardubic 18.04.2012 
Autor zdjęć Vojtěch Zavřel
oraz foto własne  zapraszam do galerii.



18.04. na torze w Pardubicach został rozegrany Półfinał
Indywidualnych Mistrzostw Czech .
W zawodach startował Krzysztof i po raz drugi trzymaste miejsce
w końcowej klasyfikacji

1. Martin Gavenda, Praha
3 3 3 3 3
15
2. Ronny Weis, D – Slaný (ACCR)
2 2 3 3 3
13
3. Patrik Nagy, H – Mšeno (ACCR)
2 2 2 3 3
12
4. Michael Hádek, Plzeň
1 3 1 3 3
11+3
5. Ondřej Veverka, Praha
2 3 1 2 3
11+2
6. Roman Čejka, Slaný
3 3 3 M 2
11+1
7. Zdeněk Holub, Praha
3 E 3 3 2
11+0
8. Michal Škurla, Praha
3 2 2 2 E
9
9. Ondřej Smetana, Praha
1 2 2 2 1
8
10. Michal Dudek, Slaný
2 1 0 2 2
7
11. Eduard Krčmář, Slaný
3 3 F/R - -
6
12. Vladimír Višváder, Mšeno
0 0 3 1 2
6
13. Krzysztof Nowacki, PL – Slaný (ACCR)
2 E 2 1 1
6
14. René Vidner, Pardubice
1 1 1 1 2
6
15. Tomáš Jůza, Pardubice
0 1 0 2 1
4
16. Jaromír Otruba, Pardubice
0 1 2 1 0
4
17. Stanislav Pouznar, Mšeno
1 0 1 F 1
3
18. David Štěrovský, Pardubice
0 2 F - R
2
19. Michal Klein, Mšeno
1 0 X 0 1
2
20. Michal Průcha, Slaný
0 1 0 0 0
1



W dziale GALERIA zostały umieszczone zdjęcia z Pardubic 11.04
zapraszam do galerii.



11.04.2012 Krzysiek startował w Pardubicach
 w 1 rundzie Pucharu Czech



1. Václav Milík, Pardubice

4 4 3 4 4

19

2. Ondřej Veverka, Praha

4 3 4 4 3

18+4

3. Patrik Nagy, H – Mšeno (ACCR)

4 4 4 3 3

18+3

4. Ronny Weis, D – Slaný (ACCR)

4 3 4 4 2

17

5. Vladimír Višváder, Mšeno

3 2 2 4 4

15

6. Michal Škurla, Praha

3 4 3 2 3

15

7. Stanislav Pouznar, Mšeno

2 4 4 3 1

14

8. Tomáš Jůza, Pardubice

1 3 3 1 4

12

9. David Štěrovský, Pardubice

2 - 1 4 4

11

10. Zdeněk Holub, Praha

2 2 2 3 2

11

11. René Vidner, Pardubice

3 3 3 0 1

10

12. Ondřej Smetana, Praha

1 1 2 3 3

10

13. Krzysztof Nowacki, PL – Slaný (ACCR)

3 2 2 2 1

10

14. Michal Klein, Mšeno

F 1 2 3 2

8

15. Michal Průcha, Slaný

1 2 2 1 0

6

16. Jaromír Otruba, Pardubice

0 1 0 2 2

5

17. Zdeněk Růžička, Mšeno

1 1 1 1 F

4

18. Martin Hrach, Plzeň

0 1 1 1 E

3

19. Vít Janoušek, Liberec

2 E - E -

2

20. Hynek Štichauer, Pardubice

- - - - -

DNR




11.04. na torze w Pardubicach zostanie rozegrana 1 runda Pucharu
Czeskiej
Republiki w zawodacch wystartuje Krzysztof




Krzysztof gra z WOŚP



Krzysiek tradycyjnie już włącza się do pomocy WOŚP.
Żużlowiec wystawił na aukcję orkiestry pamiątki
dotyczące sportu żużlowego oraz swoje zdjecie z dedykacją
dla zwycięzcy aukcji
dokładne szczegóły na tych stronach

 http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=580148

 http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=580168

http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=580171

 http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=580176


Terminarz rozgrywek żużlowych w Czechach w sezonie 2012.


Ekstraliga:
24.04 Praga - Slany
16.05 Slany - Mseno
13.06 Slany - Pardubice
28.06 Divisov - Slany (tor w Pilznie)
08.08 Pardubice - Slany
22.08 Slany - Praga
19.09 Slany - Divisov

Indywidualne Mistrzostw Czech:
17.04 Praga - półfinał
18.04 Pardubice - półfinał
08.05 Divisov - finał I
15.10 Praga - finał II

Puchar Czech
11.04 Pardubice
01.05 Mseno
11.07 Pardubice
25.08 Liberec

1. liga:
26.05 Brezolupy
09.06 Svitavy
??.?? Liberec
??.?? Mseno
18.08 Svitavy
08.09 Mseno
25.09 Praga
28.09 Brezolupy

Mistrzostwa Czech Par:
11.08 Mseno

Inne zawody:
05.05 Memoriał Antonína Vildego (Slany)
10.09 Memoriał Lubosa Tomícka (Praga)
12.10 38. Zlata Stuha (Pardubice)
14.10 64. Zlata Prilba (Pardubice)
 
Poszukuje sponsorów w celu uzyskiwania coraz lepszych wyników w sporcie żużlowym. Jeśli jesteś chętny i masz możliwoścć mnie wspomóc prosze o kontakt
krzysztof_nowacki5@wp.pl
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
STATYSTYKA STRONY
 
statystyka
POLECAM
 
www.meczereprezentacjinazuzlu.pl.tl

www.historiaunia-leszno.pl.tl

www.dlprezes.pl.tl
SPONSORZY
 
Uslugi Transportowe
"MARTIN- TRANS"
ul. Rejtana 72/1
64-100 LESZNO
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=