2004

ZAPRASZAM DO DZIAŁU PRASA
Zapraszam do działu PRASA w którym został umieszczony wywiad z Krzysztofem którego udzielił 17.01.2004 dla Ogólnokrajowego Portalu Żużlowego Żużel End

KRZYSIEK W GÓRACH

Zawodnicy Kolejarza Rawicz wyjechali na zgrupowanie w Karkonosze do Szklarskiej Poręby. Obóz potrwa  od 17.02.2004 do 27 .02.2004 roku. Zawodnicy będą mieć do dyspozycji sale do ćwiczeń, oraz oczywiście będą trenować takźe w terenie . Pogoda w Karkopnoszach dopisuje i zapewne zawodnicy wykorzystają warunki do jazdy na nartach. W obozie oczywiście uczestniczy także Krzysiek, który jest bardzo zadowolony z tego cyklu treningowego  i będzie mocno ćwiczył aby być optymalnie przygotowany do nowego sezonu

KOLEJARZ RAWICZ NA TORZE
21.03.2004 zawodnicy  Kolejarza Rawicz wyjechali po raz pierwszy w tym sezonie na tor. Po kilku próbnych jazdach ,rozegrano Turniej Treningowy.  Na torze oczywiście pokazał się także popularny "Wieszak" był to jego pierwszy start po zdaniu certyfikatu żużlowego w ubiegłym sezonie.Krzysiek tego startu nie może zaliczyć do udanych gdyż będąc zawodnikiem rezerwowym zdobył w czterech startach 1 punkt, raz został wykluczony i zaliczył dwa upadki, ale jak to mówią pierwsze koty za płoty i trzeba jechać dalej.

Krzysztof we Wrocławiu
 Krzysztof został wypożyczony z Kolejarza Rawicz do drużyny wrocławskiego Atlasu. GKSŻ zatwierdziła wypożyczenie zawodnika 18.06.2004 roku.

DEBIUT W  LIDZE
 20.06.2004 w Bydgoszczy Krzysztof zadebiutował w brawach Atlasu Wrocław w rozgrywkach ligowych o Drużynowe Mistrzostwo Polski . Debiutu nie może zaliczyć do udanego , gdyż w jedynym swoim starcie  zanotował upadek i został wykluczony z powtórzonego biegu.

ZDJĘCIA Z DEBIUTU

W dziale GALERIA zostały umieszczone zdjęcia z debiutu ligowego Krzyśka.
Zapraszam do galerii.

WYWIAD DLA PRZEGLĄDU ŻUŻLOWEGO
  W dziale PRASA można przeczytać umieszczony wywiad który Krzysiek udzielił do Przegladu Żużlowego

27.06.2004 TORUŃ
 27.06.2004 w Toruniu Krzysztof ponownie wystartował w lidze . Tak jak w poprzednim meczu nie zdołał wywalczyć żadnego punktu.

ZDJĘCIA Z TORUNIA

w dziale GALERIA zostały umieszczone zdjęcia z meczu ligowego z Torunia . Zapraszam do działu Galeria

KRZYSIEK W TYGODNIKU ŻUŻLOWYM
18.07. ukazał w Tygodniku Żużlowym  wywiad, który udzielił "Wieszak" do  dla tej gazety. Wywiad można przeczytać w dziale Prasa

04.08.2004 RAWICZ
 W Rawiczu rograno kolejną rundę Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski. W imprezie tej wystartował gościnnie z drużynie z Gniezna Krzysiek. Zawody moze uznac za bardzo dobre w swoim wykonaniu w trzech startach meldował się na mecie na pierwszym miejscu, raz został wylkuczony z powodu problemu ze sprzętem nie zdołał wyjechać na tor w ciagu dwóch minut

Foto z Rawicza
 W dziale GALERIA zostały umieszczone zdjęcia z imprezy rozegranej 04.08.2004 roku na rawickim torze.Zapraszam do galerii.

Krzysiek w Ostrowie Wielkopolskim
10.08.2004 w Ostrowie Wlkp. rozegrana została kolejna runda Młodzieżowej Ligi Południowej w zawodach tych goscinnie w drużynie Kolejarza Rwicz wystartował Krzysiek

Zapraszam do galerii

W dziale tym zostały umieszczone zdjęcia z trurnieju rozegranego w Ostrowie Wlkp.

WYWIAD DLA SPEEDWAY. INFO
W dziale PRASA zostały zamieszczone wywiady Krzysztofa które udzielił 23.08 oraz 26.08 dla Speedway.info.
Zapraszam do przeczytania wywiadów

Zachodnia Liga Młodzieżowa - Gorzów Wlkp.
 09.09. w Gorzowie Wlkp. została rozegrana kolejna runda z cyklu Zachodniej Ligi Młodzieżowej . Krzysztof wystartował w tym turnieju gościnnie w drużynia Unii Leszno. W dziale galeria zostały umieszczone zdjęcia  z tego turnieju.

Wieszak ósmy w Zielonej Górze
 12.09. w Zielonej Górze rozegrano Młodzieżowy Turniej Indywidualny. W turnieju tym wystartował także Krzysztof , zajmujac w końcowej klasyfikacji 8 miejsce. W dziale galeria s zamieszczone zdjecia z tego turnieju.

MDMWlkp.w Lesznie

21.09. na torze leszczyńskiej Unii została rozegrana następna runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski. W turnieju wystartował także Krzysztof gościnnie w Starcie Gniezno.

MDMWlkp. w Gnieżnie

28.09. na torze Startu w Gnieżnie została rozegrana kolejna runda Młodzieżowych Druzynowych Mistrzostw Wielkopolski. Krzysztof tym razem wystąpił gościnnie w drużynie Polonia Piła.
Mistrzostwa Okręgu w Zielonej Górze
 07.10. równo rok od zadnia licencji Krzysiek wystartował w Zielonej Górze w Indywidualnych Mistrzostwach Młodzieżowych Okręgu Lubuskiego. W Galerii zostały umieszczone zdjecia z tego turnieju.

Krzysiek ponownie w Zielonej Górze

21.10. rozegrano w Zielonej Górze następną imprezę młodzieżową W turnieju wystartował także "Wieszak" zajmując w końcowej klasyfikacki 9 miejsce. Zapraszam do dzialu galeria zostały umieszczone zdjęcia z tego turnieju.

KRZYSIEK W PANORAMIE LESZCZYŃSKIEJ

21.10. ukazał sie w Panoramie Leszczyńskiej obszerny wywiad z Krzysztofem -  srebnym medalistom Drużynowych Mistrzostw Polski z drużyną Atlas Wrocław. Zapraszam do działu PRASA i przeczytania wywiadu.

Wieszak w Rawiczu

24.10. na torze rawickiego Kolejarza rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Juniorów Wielkopolski. w Mistrzostwach wystartował także Krzysiek, który był zadowolony że wreszcie może pokazać sie rawickiej publiczności. Podczas zawodów mial problemy ze sprzetem w jednym z wyścigów startował na sprzęcie kolegi z  Kolejarza Rawicz - Pawla Sikory, ta drogą Krzysiek dziękuje mu jeszcze raz za pożyczenie motocykla. W końcowej klasyfikacji z 6 pkt. został sklasyfikowany na 11 miejscu.

Foto z IMJWlkp.
 W galerii zostały umieszczone zdjecia z turnieju rozegranego 24.10. w Rawiczu. Zapraszam do galerii.

WYWIAD DLA PRZEGLADU ŻUŻLOWEGO
13.11.w Przeglądzie Żużlowym ukazał się wywiad z Krzysztofem . Zapraszam do działu Prasa i zapoznanie się z wywiadem.

KRZYSIEK UDZIELA NASTĘPNEGO WYWIADU
18.11. ukazał się wywiad Krzyśka w Przeglądzie Żużlowym. Zapraszam do działu PRASA i zapoznaniem się z wywiadem.

PONOWNIE W PRZEGLĄDZIE ŻUŻLOWYM
21.11. Krzysztof udzielił następny
wywiad dla Przeglądu Żużlowego. Zapraszam do działu PRASA.

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE I NOWOROCZNE

Z okazji zbliżających sie Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku 2005 wszystkim kibicom sportu żużlowego Krzysztof życzy dużo zdrowia szczęścia pomyślności w Nowym Roku oraz oglądania wspaniałych imprez żużlowych w sezonie 2005

Poszukuje sponsorów w celu uzyskiwania coraz lepszych wyników w sporcie żużlowym. Jeśli jesteś chętny i masz możliwoścć mnie wspomóc prosze o kontakt