2013


Zdrowych i Wesołych Świąt Szczęśliwego Nowego Roku 2014
Mocnych wrażeń podczas oglądania zawodów żużlowych w sezonie 2014 wszystkim kibicom sportu żużlowego życzy Krzysztof



W dziale galeria zostały umieszczone zdjęcia z Pardubic


W zawodach rozegranych w Pardubicach Krzysztof w końcowej klasyfikacji zajął 8 miejsce. Krzysztof w rozmowie uznał ze byłby całkiem zadowolony gdyby w ostatnim swoim starcie na pozycji punktowanej nie dopadł go pech w postaci defektu - zerwany łańcuszek sprzęgłowy, ale w sumie uznał zawody za udane szczególnie patrząc przez pryzmat ilości swoich startów w tym sezonie. Podczas zawodów po raz drugi w parkingu pomagał mu syn Martin , który był bardzo zadowolony z pobytu w Pardubicach.

1 Josef Franc Praha  3  3  3  3  3    15
2 Michal Škurla, Praha  3  2  3  2  3    13
3  Václav Milík, Pardubice  D  3  2  3  3    11+3
4 Jaroslav Petrák, Pardubice  2  3  2  2  2    11+2
5 Ondřej Smetana, Praha  3  2  1  2  3    11+1
6 René Vidner, Pardubice  3  2  0  3  2    10
7 Zdeněk Holub, Praha  2  3  1  3  U    9
8 Krzysztof Nowacki PL (ACCR) Slany  0  1  3  2  D    6
9 David Štěrovský, Pardubice  1  1  3  D  1    6
 10 Luboš Velinský, Pardubice  2  0  1  1  2    6
 11 Michal Klein, Mšeno  1  2  2  1  D    6
 12 Michaela Krupičková, Divišov  2  1  0  U  2    5
 13 Patrik Mikel, Březolupy  D  0  2  1  1    4
 14 Josef Novák, Pardubice   D  1  1  D  1    3
 15 Filip Hájek, Praha 1  0  0  0  1    2
 16 Dominik Slezák, Žarnovica   U  ns  ns  ns  ns    0

Klasyfikacja końcowa Pucharu Czeskiej Republiki
(do końcowej klasyfikacji zaliczono dwa najlepsze wyniki)
     24.04  03.08  05.10  19.10  R
1 Josef Franc, Praha  25  ns  ns  25  50
2 Ronny Weis D Slaný  22  22  ns  ns  44
3 Filip Šitera, Mšeno  ns  16  25  ns  41
4 Zdeněk Holub, Praha  12  25  ns  10  37
5 Michal Škurla, Praha  3  12  ns  22  34
6 Václav Milík, Pardubice  8  ns  16  18  34
7 Ondřej Smetana, Praha  2  18  ns  14  32
8 Jan Holub, Mšeno  16  14  ns  ns  30
9 Michaela Krupičková, Divišov  0  10  14  4  24
10 Jaroslav Petrák, Pardubice  7  7  ns  16  23
11 Martin Gavenda, Praha  ns  ns  22  ns  22
12 René Vidner, Pardubice 10  ns  ns  12  22
13 Fritz Wallner, A – Žarnovica (SMF)   ns  ns  18  ns  18
13 Michael Hádek, Mšeno 18  ns  ns  ns  18
14 Michal Klein , Mšeno  4  8  10  5  18
15 Krzysztof Nowacki Slany  0  2  7  8  15
16 Hynek Štichauer, Pardubice  14  ns ns  ns  14
17 Patrik Búri, Žarnovica  ns  ns  12  ns  12
18 Luboš Velinský, Pardubice  0  6  ns  6  12
19 Patrik Mikel, Březolupy  ns  ns  6  3  9
20 Anton Wannasek, A – ŽarnovicaSMF  ns  ns  8  ns  8
21 David Štěrovský, Pardubice  0  ns  ns  7  7
22 Daniel Hádek, Mšeno  6  ns  ns  ns  6
23 Josef Novák, Pardubice  ns  ns  3  3  6
24 Michal Dudek, Slaný  ns  5  ns  ns  5
24 Martin Málek, Březolupy  5  ns  ns  ns  5
25 Dominik Slezák, Žarnovica  ns  ns  5  0  5
26 Jaromír Otruba, Pardubice  0  4  ns  ns  4
27 Filip Hájek, Praha  0  3  ns  1  4
28 Adam Čarada, Žarnovica  ns  ns  3  ns  3
29 Stanislav Pouznar, Mšeno  1  ns ns  ns  1
30 Tomáš Jůza, Pardubice  0  ns  ns  ns  0
30 Karel Kadlec, Kadlec  0  ns  ns  ns  0
30 Zdeněk Růžička, Mšeno  0  ns  ns  ns  0


19.10.2013 w Pardubicach zostanie rozegran IV runda Pucharu Czeskiej Republiki. Zawody rozpoczną się o dość nietypowej porze o godzinie 10.00
1 Václav Milík, Pardubice
2 René Vidner, Pardubice
3 Luboš Velinský, Pardubice
4 Filip Hájek, Praha
5 Michal Škurla, Praha
6 Zdeněk Holub, Praha
7 Michal Klein, Mšeno
8 Krzysztof Nowacki, PL – Slaný (ACCR)
9 Patrik Mikel, Březolupy
10 David Štěrovský, Pardubice
11 Michaela Krupičková, Divišov
12 Ondřej Smetana, Praha
13 Josef Novák, Pardubice
14 Dominik Slezák, Žarnovica
15 Jaroslav Petrák, Pardubice
16 Josef Franc, Praha



W dziale galeria zostały umieszczone zdjęcia z Piły i Żarnovicy




Krzysztof 13 w Żarnovicy
05.010.2013 w słowackiej Żarnovicy została rozegrana 3 runda Pucharu Czeskiej Republiki
Podczas próby toru uczestniczył w poważnym upadku w wyniku czego doznał urazu nogi i połamania kasku mimo bólu postanowił wystartować ukończył tylko trzy wyścigi w drugim swoim starcie zanotował defekt -zerwany łańcuch sprzęgłowy, a w ostatnim swoim starcie będąc na 2 miejscu zjechał z toru z powodu mocnego bólu w kolanie i tym samym zawody ukończył na 13 miejscu
oto szczegółowe wyniki :
1 Filip Šitera, Mšeno  3  3  3  3  3    15
2 Martin Gavenda, Praha  3  3  3  3  1    13
3  Matič Ivačič, SLO  3  1  3  2  3    12*
4 Samo Kukovica, SLO  2  2  1  3  3    11*
5  Fritz Wallner, A (SMF)  2  2  2  3  2    11
6 Václav Milík, Pardubice  3  3  D/st  2  2    10
7 Mateusz Szostek, PL  2  1  2  2  2    9*
8 Žiga Kovačič, SLO  1  3  1  T  3    8*
9 Michaela Krupičková, Divišov  1  2  2  2  1    8
 10 Patrik Búri, Žarnovica  1  1  0  1  2    5
 11 Michal Klein, Mšeno  0  2  1  1  1    5
 12 Anton Wannasek, A (SMF)  0  0  3  1  0    4
 13 Krzysztof Nowacki PL (ACCR) Slany  1 D/st   2  1  D II    4
 14 Patrik Mikel, Březolupy  2  0  D  D  ns    2
 15 Dominik Slezák, Žarnovica  R1 U  0  0  1      1
 16 Josef Novák, Pardubice   0  1  D  ns  ns    1
 17  Adam Čarada, Žarnovica  U  ns  ns  ns  ns    0
                 

Klasyfikacja Pucharu Czeskiej Republiki po III kolejkach
     24.04  03.08  05.10  19.10      R
1 Ronny Weis D Slaný  22  22  ns        44
2 Filip Šitera, Mšeno  ns  16  25        41
3 Zdeněk Holub, Praha  12  25  ns        37
4 Jan Holub, Mšeno  16  14  ns        30
5 Josef Franc, Praha  25 ns  ns       25
6 Václav Milík, Pardubice  8 ns  16        24
7 Michaela Krupičková, Divišov  0  10  14        24
8 Martin Gavenda, Praha  ns  ns  22        22
9 Michal Klein, Mšeno  4 8  10        22
10 Ondřej Smetana, Praha  2  18  ns        20 
11 Fritz Wallner, A – Žarnovica (SMF)   ns  ns  18        18 
11 Michael Hádek, Mšeno  18  ns  ns        18
12 Michal Škurla, Praha  3  12 ns         15
13 Hynek Štichauer, Pardubice  14 ns   ns        14
14 Jaroslav Petrák, Pardubice  7 6  ns        13
15 Patrik Búri, Žarnovica  ns  ns  12        12
16 René Vidner, Pardubice  10  ns  ns        10
17 Krzysztof Nowacki Slany  0 2  7        9
18 Anton Wannasek, A – ŽarnovicaSMF  ns  ns  8        8
19 Luboš Velinský, Pardubice  0  6  ns        6
20 Daniel Hádek, Mšeno  6  ns  ns        6
21 Patrik Mikel, Březolupy  ns  ns  6        6
21 Michal Dudek, Slaný  ns  5  ns        5
21 Martin Málek, Březolupy  5  ns  ns        5
22 Dominik Slezák, Žarnovica  ns  ns  5        4
22 Jaromír Otruba, Pardubice  0  4  ns        4
23 Josef Novák, Pardubice  ns  ns  3        3
24 Adam Čarada, Žarnovica  ns  ns  3        3
25 Filip Hájek, Praha  0  2  ns        2
26  Stanislav Pouznar, Mšeno  1  ns  ns        1
27 Tomáš Jůza, Pardubice  0  ns  ns        0
27 David Štěrovský, Pardubice  0  ns  ns        0
27 Karel Kadlec, Kadlec  0  ns  ns        0
27 Zdeněk Růžička, Mšeno  0  ns  ns        0



05.10.2013 w słowackiej Żarnovicy zostanie rozegrana 3 runda Pucharu Czeskiej Republiki w zawodach z numerem 2 wystartuje  Krzysztof


14.09. Piła turniej charytatywny, z którego dochód został przeznaczony na leczenie chorego kibica, zapowiadał się bardzo ciekawie. Na liście startowej znajdowali się zawodnicy gwarantujący dobry poziom. Mowa o Bjarne Pedersenie, Adamie Skórnickim oraz Pawle Hlibie.

Ostatecznie na starcie stanął tylko Duńczyk. „Skóra” nie dotarł do Piły, a Paweł Hlib wycofał się z zawodów jeszcze przed swoim pierwszym wyjazdem na tor. Opady deszczu, jakie nawiedziły Piłę około godziny 15:00, zmusiły żużlowców do dużego wysiłku podczas jazdy. Musieli oni walczyć nie tylko z rywalami, ale także z trudnymi warunkami torowymi.

Wyniki turnieju żużlowego w Pile:
1. Bjarne Pedersen
2. Bartosz Bietracki
3. Jacek Gollob
4. Simon Nielsen
5. Oskar Ajtenr-Gollob
6.  Patryk Karczmarz
7. Michał Łopaczewski
8. Cyprian Szymko
9. Łukasz Kaczmarek
10. Ondrej Smetana
11. Marcel Kajzer
12. Arkadiusz Pawlak
13. Marcin Riedel
14. Adrian Gała
15. Krzysztof Nowacki
16. Tomasz Walasek
17. Piotr Rybak
18. Kamil Matyjas
19. Rafał Karczmarz
20. Tomasz Żentkowski
21. Kacper Grzegorczyk


Mówią że 13 w piątek to musi być pech zapraszam do galerii

Krzysztof startuje w Turnieju Charytatywnym

 14.09.  w Pile zostanie rozegrany Turniej Charytatywny. Będzie to trening punktowany rozgrywany według formuły Grand Prix z 2002 roku, czyli tzw. eliminator.

O godz. 15:00 w sobotę pilscy kibice będą mieli jedną z ostatnich okazji do zobaczenia żużlowców na torze przy ul. Bydgoskiej. Tego dnia zostanie rozegrany trening punktowany w formie indywidualnego turnieju. Będą to zawody charytatywne, a zysk z nich zostanie przeznaczony na leczenie jednego z kibiców chorego na raka.

Ciekawostką jest, że w pilskim turnieju wystąpi aż 24 zawodników. Organizatorzy zastosują tabelę biegów obowiązującą w cyklu Grand Prix w latach 2002-2003. Oznacza to, że ośmiu żużlowców będzie rozstawionych, natomiast pozostała szesnastka powalczy w tzw. eliminatorze.

Lista startowa

Zawodnicy rozstawieni:
1.
Bjarne Pedersen
2.
Paweł Hlib
3.
Jacek Gollob
4.
Damian Adamczak
5.
Patryk Karczmarz
6.
Łukasz Jankowski
7.
Adam Skórnicki
8.
Simon Nielsen
Uczestnicy eliminatora:
9.
Oskar Ajtner-Gollob
10.
Bartosz Bietracki
11.
Edward Mazur
12.
Marcel Kajzer
13.
Michał Łopaczewski
14.
Tomasz Walasek
15.
Cyprian Szymko
16.
Tadeusz Kostro
17. Arkadiusz Pawlak
18.
Adrian Gała
19.
Ondrej Smetana
20.
Łukasz Kaczmarek
21.
Rafał Karczmarz
22.
Marcin Riedel
23.
Mateusz Wieczorek
24. Krzysztof Nowacki

R1.
Oskar Bober
Początek zawodów: 15:00
Ceny biletów: cegiełka (program) w cenie 12 zł
Ze względu na szczytny cel turnieju obowiązują wyłącznie karnety VIP.


Pierwszy artykuł o Martinie
http://www.speedwaya-z.cz/view.php?cisloclanku=2013081303


Zapraszam  do działu GALERIA zostały umieszczone zdjęcia z zawodów w Libercu



 Krzysztof nie może zaliczyć zawodów w Libercu do udanych ponownie dosięgnął go pech w zeszłorocznych zawodach na tym torze zawody skończyły się dla niego urazem obojczyka i pobytem w szpitalu. Podczas zawodów rozegranych 03.08.2013 jadąc na pozycji punktowanej pękła tylna opona siła wybuchu była tak duża że zostały wyrwane dwa klocki w oponie i w wyniku tego zaliczył upadek, w następnym swoim starcie jadąc na drugim miejscu w zaciętej walce upadł na łuku i w wyniku tego upadku ponownie doznał urazu obojczyka , wyjechał jeszcze do następnego startu ale z powodu bolącego obojczyka nie mógł nawiązać walki z rywalami. Z ostatniego startu po badaniu lekarskim podjął decyzje o wycofaniu się z zawodów.
oto co powiedział Krzysztof po zakończeniu zawodów
Dzisiaj na zawody zabrałem swojego starszego syna Martina był to jego pierwszy wyjazd ze mną na zawody do Czech bardzo mu się podobało i już planuje następne wyjazdy ze mną. Co do zawodów to znowu miałem pecha zaliczając dwa upadki ale mogę się jedynie pocieszyć tym że nie zaliczyłem szpitala
Ciężko jest zrobić dobry wynik jak się mało startuje w zawodach treningów też mam mało bo zbytnio nie mam gdzie trenować. Ale niema co się  załamywać może będzie jeszcze lepiej . Czekam teraz na następne zawody w Svitavy. Dziękuje Martinkowi i mojemu bratu za pomoc podczas zawodów
Pozdrawiam mojego drugiego synka Alanka oraz wszystkich kibiców sportu żużlowego w Czechach i Polsce

1  Zdeněk Holub    Praha  3  3  3  3  2  14  
2  Ronny Weis D Slaný ACCR  3  2  2  3  3  13  3
3  Ondřej Smetana, Praha  2  2  3  3  3  13  2
4 . Filip Šitera        Mšeno  3  3  3  2  1  12  
5  Jan Holub         Mšeno  2  3  3  2  2  12  
6  Michal Škurla   Praha  3  1  1  3  3  11  
7 Michaela Krupičková Divišov  1  2  2  2  2  9  
8  Michal Klein, Mšeno  2  1  1  ns  3  7  
9 Jaroslav Petrák, Pardubice  U  3  2  1  0  6  
 10  Luboš Velinský, Pardubice  0  2  U  2  2  6  
 11  Richard Geyer, D  1  1  1  1  1  5  
 12  Michal Dudek, Slaný  2  W  2  D  ns  4  
 13  Jaromír Otruba, Pardubice  D  1  0  1  1  3  
 14  Filip Hájek, Praha  1  0  1  0  0  2  
 15 Krzysztof Nowacki Slaný    1  U  U/W  1  ns  2  
                 
                 
                 

Průběžné pořadí serialu:
     24.04  03.08          R
1 Ronny Weis D Slaný  22  22          44
2  Zdeněk Holub, Praha  12  25          37
3  Jan Holub, Mšeno  16  14          30
4  Josef Franc, Praha  25  ns          25
5  Ondřej Smetana, Praha  2  18          20
6  Michael Hádek, Mšeno  18 ns           18
7  Filip Šitera, Mšeno  ns  16          16
8  Michal Škurla, Praha  3  12          15
9  Hynek Štichauer, Pardubice  14  ns          14
10  Jaroslav Petrák, Pardubice  7  6          13
11  Michal Klein, Mšeno  4  8          12
12 Michaela Krupičková,Divišov  0  10          10
13  René Vidner, Pardubice  10  ns          10
14  Václav Milík, Pardubice  8  ns          8
15  Luboš Velinský, Pardubice  0  6          6
16  Daniel Hádek, Mšeno  6  ns          6
17  Michal Dudek, Slaný  ns  5          5
18 Martin Málek, Březolupy  5 ns          5
19  Jaromír Otruba, Pardubice  0  4          4
20  Filip Hájek, Praha  0  2          2
21 Krzysztof Nowacki PL  Slaný  0  2          2

22  Stanislav Pouznar, Mšeno  1  ns          1
ns  Tomáš Jůza, Pardubice  0  ns          0
ns  David Štěrovský, Pardubice  0  ns          0
ns  Karel Kadlec, Kadlec  0  ns          0
ns  Zdeněk Růžička, Mšeno  0  ns          0
                 


03.08. w Libercu zostanie rozegrana 2 runda Pucharu Czeskiej Republiki w zawodach z numerem 2 wystartuje Krzysztof


Zawody w Pardubicach zostały przełożone z powodu złych warunków atmosferycznych i odbędą się w innym terminie

26.06. w Pardubicach zostanie rozegrana 2 runda Pucharu Czeskiej Republiki w zawodach  wystartuje Krzysztof
09.05.2013 Krzysiek odwiedził Przedszkole Miejskie nr 12 w Lesznie
Zapraszam do Galerii



Zapraszam do działu GALERIA zostały umieszczone zdjęcia z zawodów w Pardubicach
autorzy zdjęć Hanzz Boháč  i Vojtěch Zavřel



24 04. W Pardubicach została rozegrana 1 runda Pucharu Czech
Krzysztof nie może tego startu zaliczyć do udanych z powodu problemów z prądami oraz zerwanym łańcuchem sprzeęgłowym zdołał wywalczyć tylko 3 punkty i został sklasyfikowany na 23 miejscu.

24.04. na torze w Pardubicach zostanie rozegrana 1 runda Pucharu Czeskiej Republiki w zawodacch z numerem 8 wystartuje Krzysztof.Będzie to jednoczesnie 1/4 finału Indywidualnych Mistrzostw Czech.
1 Tomáš Jůza (Pardubice)
2 Václav Milík (Pardubice)
3 Jaromír Otruba (Pardubice)
4 Jaroslav Petrák (Pardubice)
5 David Štěrovský (Pardubice)
6 Hynek Štichauer (Pardubice)
7 René Vidner (Pardubice)
8 Krzysztof Nowacki (Slaný)
9 Ronny Weis (Slaný)
10 Josef Franc  (AK Markéta)
11 Zdeněk Holub (AK Markéta)
12 Ondřej Smetana (AK Markéta)
13 Michal Škurla (AK Markéta)
14 Filip Hájek (AK Markéta)
15 Michaela Krupičková (Divišov)
16 Jan Holub (Mšeno)
17 Daniel Hádek (Mšeno)
18 Michael Hádek  (Mšeno)
19 Michal Klein (Mšeno)
20 Stanislav Pouznar (Mšeno)
21 Zdeněk Růžička (Mšeno)
22 Karel Kadlec (Plzeň)
23 Luboš Velinský (Pardubice)
24 Martin Málek (Březolupy)
25

Krzysztof tradycyjnie  gra z WOŚP

DLA RATOWANIA ŻYCIA DZIECI I GODNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ SENIORÓW




Krzysiek tradycyjnie już włącza się do pomocy WOŚP.
Żużlowiec wystawił na aukcję orkiestry pamiątki
dotyczące sportu żużlowego oraz swoje zdjecie z dedykacją
dla zwycięzcy aukcji
dokładne szczegóły

http://aukcje.wosp.org.pl/programy-z-imprez-zuzlowych-i747335


http://aukcje.wosp.org.pl/programy-z-imprez-zuzlowych-leszno-zestaw-1-i771299

http://aukcje.wosp.org.pl/programy-z-imprez-zuzlowych-leszno-zestaw-2-i771367

http://aukcje.wosp.org.pl/programy-z-imprez-zuzlowych-leszno-zestaw-3-i771423





Terminarz rozgrywek żużlowych w Czechach w sezonie 2013

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JEDNOTLIVCŮ

08. 06. 2013 Liberec Semifinále

08. 09. 2013 Divišov Finále 1.

25. 09. 2013 Plzeň Finále 2.

PŘEBOR ČESKÉ REPUBLIKY JEDNOTLIVCŮ

24. 04. 2013 Pardubice

03. 08. 2013 Liberec

14. 09. 2013 Svitavy

06. 10. 2013 Žarnovica

MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DRUŽSTEV – „EXTRALIGA“

16. 04. 2013 Praha – Pardubice

23. 04. 2013 Praha – Mšeno

08. 05. 2013 Pardubice – Praha

16. 05. 2013 Mšeno – Pardubice

06. 06. 2013 Mšeno – Slaný

19. 06. 2013 Slaný - Praha

03. 07. 2013 Slaný – Pardubice

05. 07. 2013 Mšeno – Praha

07. 08. 2013 Pardubice – Slaný

28. 08. 2013 Slaný – Mšeno

04. 09. 2013 Pardubice – Mšeno

17. 09. 2013 Praha – Slaný

Dodatečně: Semifinále 2. tým – 3. tým (jeden závod)

Finále: 1. tým – vítěz semifinále (doma – venku)

PŘEBOR ČESKÉ REPUBLIKY DRUŽSTEV – „1. LIGA“

01. 05. 2013 Mšeno

19. 05. 2013 Liberec

Březolupy

Žarnovica

23. 06. 2013 Svitavy

27. 07. 2013 Mšeno

27. 08. 2013 Praha

17. 08. 2013 Svitavy

MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DVOJIC

31. 08. 2013 Březolupy

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JEZDCŮ DO 21 LET

12. 04. 2013 Slaný

24. 05. 2013 Divišov

24. 07. 2013 Pardubice

20. 08. 2013 Praha

21. 09. 2013 Mšeno

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JEZDCŮ DO 19 LET

05. 06. 2013 Plzeň

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JUNIORSKÝCH DRUŽSTEV

13. 04. 2013 Slaný

11. 06. 2013 Praha

10. 07. 2013 Pardubice

18. 08. 2013 Liberec

24. 08. 2013 Mšeno

 

MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY NA DLOUHÉ DRÁZE

12. 05. 2013 Mariánské Lázně

MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY NA LEDOVÉ DRÁZE

05. 01. 2013 Růžená

12. 01. 2013 Hamr na Jezeře

20. 01. 2013 Chocenice

MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DRUŽSTEV NA LEDOVÉ DRÁZE

06. 01. 2013 Nepomuk

02. 02. 2013 Mělice

03. 02. 2013 Kopřivnice

09. 02. 2013 Růžená

10. 02. 2013 Holice v Čechách

16. 02. 2013 Hamr na Jezeře

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JUNIORŮ VE TŘÍDĚ DO 125 CCM

13. 04. 2013 Slaný

26. 05. 2013 Divišov

05. 06. 2013 Plzeň

11. 06. 2013 Praha

10. 07. 2013 Pardubice

18. 08. 2013 Liberec

24. 08. 2013 Mšeno

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JUNIORŮ VE TŘÍDĚ DO 125 CCM NA KRÁTKÉ DRÁZE

23. 05. 2013 Praha

26. 05. 2013 Divišov

15. 06. 2013 Chabařovice

10. 08. 2013 Divišov

24. 09. 2013 Praha

12. 10. 2013 Chabařovice

VOLNÉ A POHÁROVÉ ZÁVODY

30. 04. 2013 Praha – MARKÉTA OPEN

04. 05. 2013 Slaný - Memoriál A. Vildeho

11. 05. 2013 Mariánské Lázně – ME veteránů

12. 06. 2013 Pardubice – volný závod juniorů

18. 06. 2013 Praha – PRAGUE OPEN (SWC příprava)

17. 08. 2013 Mariánské Lázně – FIM Flat track

09. 09. 2013 Praha - Memoriál L. Tomíčka

12. 09. 2013 Pardubice – Česko – Polsko (U-21 příprava)

27. 09. 2013 Pardubice – Zlatá stuha

27. 09. 2013 Pardubice – FIM Flat track

29. 09. 2013 Pardubice - Zlatá přilba

 
Poszukuje sponsorów w celu uzyskiwania coraz lepszych wyników w sporcie żużlowym. Jeśli jesteś chętny i masz możliwoścć mnie wspomóc prosze o kontakt
krzysztof_nowacki5@wp.pl
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
STATYSTYKA STRONY
 
statystyka
POLECAM
 
www.meczereprezentacjinazuzlu.pl.tl

www.historiaunia-leszno.pl.tl

www.dlprezes.pl.tl
SPONSORZY
 
Uslugi Transportowe
"MARTIN- TRANS"
ul. Rejtana 72/1
64-100 LESZNO
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=