SEZON 2005

SEZON 2005

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWO II LIGI

17.04.Rawicz Kolejarz -PKŻ POLONIA Piła 59 - 31   4+1 p. (1,1,1,1)
Bieg III   M.Kierzkowski  R.Chiński  K.Nowacki  P.Kowalewski def/IV
Bieg V   R.Umiński  R.Chiński K.Nowacki  R.Krygiel
Bieg X   R.Chiński T.Johansson  K.Nowacki  up Ł.Nowak  up
Bieg X  BP   R.Chiński T.Johansson  K.Nowacki  Ł.Nowak w/su
Bieg XII    R.Chiński R.Umiński K.Nowacki  P.Kowalewski def/start

24.04.Daugavpils Speedway Daugavpils - Kolejarz Rawicz 62 - 28   1 p. (0,-,0,-,1)
Bieg III   L.Paura  R.Chiński G. Iszutin  K.Nowacki
Bieg IX   A.Korolew  Ch. Hefenbrock R. Chiński  K.Nowacki
Bieg XIV   Ch. Hefenbrock M. Bogdanow  -up  K.Nowacki  -up R. Chiński  - up
Bieg XIV BP   Ch. Hefenbrock M. Bogdanow   K.Nowacki  R. Chiński  - wykl./ su

29.05.Rawicz Kolejarz -TŻ Łódź 57 - 33   4+1 p. (2,2)
Bieg I   M.Bzdęga  K.Nowacki P.Domagała  S.Kasprzak
Bieg IV   T.Zywertowski  K.Nowacki P.Domagała  R. Chiński - wykl.

26.06.Rawicz Kolejarz -Speedway Daugavpils 56 - 32   0 p. (w)
Bieg III   N.Kokin   A. Iwanow K. Nowacki - u/w  R. Chiński - T

03.07.Piła PKŻ Polonia - Kolejarz Rawicz 58 - 31   0 p. (0,U)
Bieg III   M. Kierzkowski  R. Umiński R. Chiński  K. Nowacki
Bieg XI   R. Chiński  Ł. Związko R. Krygiel  K. Nowacki - Up.

24.07.2005 Rivne (Ukraina) - Kolejarz Rawicz 54 - 36   2 + 1 p (2)
Bieg I   M. Bzdęga  K. Nowacki A.Karpow W. Kolodij

08.08.2005 Łódź TŻ - Kolejarz Rawicz 50 - 40   0 p. (d)
Bieg III   F. Eriksson  R. Chiński T. Zywertowski  K. Nowacki - def.

MŁODZIEŻOWE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWO POLSKI

12.05.Opole I Eliminacja  Kolejarz Rawicz 3 m.18 p.   3 p. (2,1,0,U)
Bieg VI   M.Jankowski K. Nowacki  P. Dziatkowiak  J. Karmoliński
Bieg IX   A. Marcinkowski  G. Zengota K.Nowacki  D. Grabski - D IV
Bieg XIV   A. Ruszkiewicz M. Pacholak  D. Grabski  K.Nowacki
Bieg XXI    M. Jankowski R. Kasprzak  O. Wolsztyński  K. Nowacki - Up.
Unia Leszno 1 m. 23 p.   Atlas Wrocław 2 m. 22 p.  ZKŻ Kronopol Zielona Góra 4 - 5 m. 17 p. Intar Ostrów Wlkp. 4 - 5 m. 17 p. Fular Gniezno 6 m. 16 p. Kolejarz Opole 7 m. 14 p.

01.06. Zielona Góra.II Eliminacja  Kolejarz Rawicz 1 - 2 m. 18 p.   ns
Unia Leszno 1 - 2 m. 18 p.   ZKŻ Zielona Góra 3 m. 17 p. Atlas Wrocław 4 m. 16 p.  Fular Gniezno 5 m. 12 p. KM Intar Ostrów Wlkp. 6 m. 9 p. Kolejarz Opole ns

23.06.Ostrów Wlkp.III Eliminacja  Kolejarz Rawicz 1 m. 24 p.   4 p. + 2 (1,1,2,0)
Bieg V   M. Bzdęga D. Staniszewski  K. Nowacki 
Bieg IX   R. Kasprzak  M. Bzdęga K.Nowacki  A. Wawrzynowicz
Bieg XVI   M. Jankowski K. Nowacki  M. Sekula  Ł. Smidt - D
Bieg XIX    M. Jankowski Zb. Suchecki  M. Nowaczyk  K. Nowacki
ZKŻ Zielona Góra 2 m. 22 p.   Intar Ostrów Wlkp. 3 m. 20 p. Unia Leszno 4 - 5 m. 18 p.  Atlas Wrocław 4 - 5 m. 18 p. Kolejarz Opole 6 m. 14 p. Fular Gniezno ns 10 p.

27.07. Rawicz IV Eliminacja  Kolejarz Rawicz 4 m. 16 p.   0 p. (u,0,d,0)
Bieg I   M. Bzdęga P. Dziatkowiak  J.Karmoliński  K. Nowacki -up.(zerwany łańcuch)
Bieg XI   M. Nowaczyk  Z. Suchecki M. Jankowski  K. Nowacki
Bieg XV   M. Jankowski Ł. Kasperek  T. Schmidt  K. Nowacki - def(start(zerwane dwa łańcuchy)
Bieg XVIII    R. Jamroży M. Pacholak  M.Bzdęga  K. Nowacki
ZKŻ Zielona Góra 1 m. 29 p.   Intar Ostrów Wlkp. 2 - 3 m. 21 p. Atlas Wrocław 2 - 3 m. 21p.  Kolejarz Opole 5 m. 14 p. Fular Gniezno 6 m. 12 p. Unia Leszno 7 m. 11 p.

02.08. Gniezno V Eliminacja  Kolejarz Rawicz 5 m. 15 p.   1 p. (-,w,-,1)
Bieg X   M. Nowaczyk G. Zengota  M. Jankowski - up/wykl  K. Nowacki - up/wykl
Bieg XIX    M. Bzdęga A. Kajoch  K. Nowacki  A. Wawrzynowicz - ns
ZKŻ Zielona Góra 1 m. 27 p.   Atlas Wrocław 2 m. 22 p. Intar Ostrów Wlkp. 3 - 4 m. 18 p. Fular Gniezno 3 - 4 m. 18 p. Unia Leszno 6 m. 13 p. Kolejarz Opole 7 m. 11 p.

18.08. Leszno VI Eliminacja  Kolejarz Rawicz 1 - 2 m. 23 p.   4 p. + 1 (1,2,1,0)
Bieg III   M. Bzdęga B. Kwiatkowski  K. Nowacki  M. Liberski
Bieg VII   M. Jankowski  K. Nowacki D. Staniszewski  P. Dziatkowiak - def/4
Bieg XI   M. Bzdęga R. Kasprzak  K. Nowacki D. Baliński - def/1
Bieg XXI    G. Zengota M. Jankowski  M. Nowaczyk  K. Nowacki
ZKŻ Zielona Góra 1 - 2 m. 23 p.   Unia Leszno 3 m. 22 p. Atlas Wrocław 4 m. 19 p.  Intar Ostrów Wlkp. 5 m. 18 p. Kolejarz Opole 6 m. 13 p. Fular Gniezno 7 m. 8 p.

08.09.Wrocław. VII Eliminacja  Kolejarz Rawicz 2 m. 22 p.   3 p. + 1 (2,1,-,0)
Bieg III   M. Bzdęga K. Nowacki  D. Staniszewski J.Karmoliński
Bieg X   A.Kajoch  D. Baliński K.Nowacki  M. Kędziora - def/4
Bieg XV   M. Jankowski M. Pacholak  R. Jamroży  K. Nowacki
Unia Leszno 1 m. 23 p.   ZKŻ Zielona Góra 3 m. 20 p. Atlas Wrocław 4 m. 17 p.  Kolejarz Opole 5 - 6 m. 16 p. Intar Ostrów Wlkp. 5 - 6 m. 16 p. Fular Gniezno 7 m. 12 p.

Tabela końcowa eliminacji
1 m. ZKŻ Kronopol Zielona Góra  7   33 p.  155 m/p
2 m. KOLEJARZ Rawicz  7    31 p.  136 m/p
3 m. ATLAS Wrocław  7   26 p.  134 m/p
4 m. UNIA Leszno  7   25 p.  128 m/p
5 m. KM INTAR Ostrów Wlkp.  7   18,5 p.  119 m/p
6 m. FULAR Gniezno  7   7,5 p.  66 m/p
7 m. KOLEJARZ Opole  6   5 p.  81m/p


22.09. Rzeszów Finał Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski
KOLEJARZ Rawicz  7 m.  9 p.     5 p.   (1,1,3,u/w)
Bieg II   G. Zengota M. Nowaczyk  K. Nowacki M. Bzdęga - def/1
Bieg IX   K. Klecha  M. Jędrzejewski K.Nowacki  M. Kędziora
Bieg XIV   K. Nowacki M. Kozdraś  A. Szewczykowski  M. Kędziora
Bieg XVIII    D. Stachyra M. Leś  M. Bzdęga  K. Nowacki - up./wykl

Apator Adriana Toruń 1 m. 24 p.   Unia Tarnów 2 m. 23 p. ZKŻ Kronopol Zielona Góra 3 m. 22 p.  Budlex Polonia Bydgoszcz 4 m. 20 p. MARMA Polskie Folie Rzeszów 5 m. 17 p. Mars RTV AGD Gorzów 6 m. 11 p.


MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI PAR KLUBOWYCH
19.05. Bydgoszcz Półfinał Kolejarz Rawicz 3 m. 20 p.   ns

Imprezy Towarzyskie

31.03.Rawicz Kolejarz - Masarna Avesta(Szwecja) 28 - 62   1 p. (1)
Bieg XII   N.Aspgren J.Gronstad  K.Nowacki  D.Grabski

01.04.Rawicz Kolejarz - Speedway Centr Daugvapils 47 - 43   6+1 p. (1,1,2,1,1)
Bieg IV   D.Gizatulin  B. Kasprowiak  K.Nowacki  M.Bagdanow
Bieg VIII   P.Dym  D.Gizatulin K.Nowacki  A.Iwanow
Bieg X   D.Gizatulin K.Nowacki  M.Kędziora  K.Podżusk
Bieg XIII    A.Iwanow C.Haffenbrock  K.Nowacki  M.Kędziora d/start
Bieg XIV    A.Korolew  M.Bagdanow   K.Nowacki  A.Stefani

14.04.Leszno Zachodnia Liga Młodzieżowa
Kolejarz Rawicz 4 m. 8 p.   2 p. (1,1,0,0)
Bieg II   M.Jurga A.Głuchy K.Nowacki   M.Nowaczyk d/4
Bieg VII   R.Kasprzak D.Pytel K.Nowacki  M.Kozdraś
Bieg IX   N.Kościuch M.Rajkowski G.Zengota  K.Nowacki
Bieg XVI   M.Jankowski  Z.Suchecki  K.Brzozowski  K.Nowacki
Unia Leszno 1 m. 39 p.  Mars RTV AGD Gorzów Wlkp. 2 m. 34 pkt. ZKŻ Kronopol Zielona Góra 3 m. 13 pkt.

18.05.Leszno Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski
Kolejarz Rawicz 2 m. 30 p.   10p. (3,3,1,3)
Bieg VII   K. Nowacki B.Kwiatkowski D.Pytel   M.Kędziora d/4
Bieg X   K. Nowacki M.Dabrowski M.Kędziora  P.Sikora up/start
Bieg XIV   R.Kasprzak O.Wolsztyński K.Nowacki  M.Kedziora
Bieg XVIII   K. Nowacki  M.Kędzoira  J.Karmoliński  S.Skrzypczak - ns
Unia Leszno 1 m. 35 p.  Fular Gniezno 3 - 4 m. 8 p.  Intar Ostrów Wlkp 3 - 4 m. 8 p.   Polonia Piła 5 m. 4 p.

21.05.Świętochłowice Turniej Indywidualny "Żużlowa Majówka"  7 m. 4 p. (1,2,1))
Bieg II   M.Mróz M.Mura K.Nowacki   P.Sikora
Bieg VI   W.Żurawski K.Nowacki M.Bełkot  Sz.Kowolik
Bieg IX   W.Żurawski M.Bzdęga K.Nowacki  Sz.Kowolik

24.05. Rawicz Zachodnia Liga Młodzieżowa
Kolejarz Rawicz 2 m. 35p.   6 p. (2,2,0,2,U)
Bieg I   N.Kościuch K.Nowacki
Bieg V   R.Kasprzak K.Nowacki A.Kulczyński A.Szewczykowski
Bieg IX   M.Kozdraś G.Zengota A.Wawrzynowicz  K.Nowacki
Bieg XIV   D.Pytel K.Nowacki  O.Wolsztyński  M.Kędziora
Bieg XVIII   A.Kulczyński  O.Wolsztyński  M.Kędziora  K.Nowacki Up/3m.
Unia Leszno 1 m. 42 p.  ZKŻ Kronopol Zielona Góra 3 m.27 pkt. Mars RTV AGD Gorzów Wlkp. 4 m. 12 pkt.

05.06. Łódź Turniej Par
Krzysztof Nowacki - Bolesław Kułtucki 1 m. 20 p.   11 p. (3,2,3,1,2)
Bieg II   K.Nowacki  B.Kułtucki M.Kędziora K.Ryszka
Bieg V   B.Kułtucki K.Nowacki A.Ruszkiewicz J.Rogala
Bieg VII   K.Nowacki P.Domagała B.Kułtucki  J.Woźniak - def/IV
Bieg X   M.Bzdęga B.Kułtucki  K.Nowacki  D.Drozdżyński
Bieg XV   W.Żurawski  K.Nowacki  B.Kułtucki  S.Kasprzak

21.06. Zielona Góra Zachodnia Liga Młodzieżowa Turniej Indywidualny
12 m.  6 p. (3,1,1,1,U/W)
Bieg II   K.Nowacki  D. Pytel A. Kulczyński A. Głuchy - D IV
Bieg VII   M. Jankowski M. Bzdęga K. Nowacki M. Kędziora
Bieg XII   A. Marcinkowski K. Brzozowski K. Nowacki  
Bieg XIII   M. Rajkowski M. Nowaczyk  K.Nowacki  R. Kasprzak
Bieg XVIII   A. Szewczykowski G. Zengota  O. Wolsztyński - U(szpital)  K. Nowacki U/W (szpital)

28.06. Gorzów Wlkp. Zachodnia Liga Młodzieżowa Turniej Indywidualny
12 m.  4 p. (1,3,0,0,U)
Bieg III   A. Marcinkowski  A. Głuchy K. Nowacki
Bieg VI   K. Nowacki M. Kędziora M. Jankowski - w/2  M. Bzdega ns -kontuzja
Bieg XII   A. Kulczyński M. Nowaczyk A. Szewczykowski  K. Nowacki
Bieg XV   M. Rajkowski M. Pacholak  D. Pytel  K. Nowacki
Bieg XVII   K. Brzozowski G. Zengota  P. Sikora  K. Nowacki - Up./III

12.07.Rawicz Zachodnia Liga Młodzieżowa Turniej Indywidualny
15 m.  3 p. (D,1,1,D,1)
Bieg IV   M. Nowaczyk  A. Kajoch A. Głuchy K. Nowacki - Def / 2 m.
Bieg V   M. Jankowski M. Bzdęga K. Nowacki  M. Kędziora
Bieg XII   N. Kościuch M. Rajkowski K. Nowacki  A. Kulczyński
Bieg XIV   A. Marcinkowski A. Szewczykowski M. Jurga  K. Nowacki - Def/start
Bieg XIX   G. Zengota M. Pacholak  K. Nowacki  R. Kasprzak

04.08. Gniezno Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski
Kolejarz Rawicz 1 m. 25 p.   3 p. (0,3,d,d)
Bieg V   R. Kasprzak M. Bzdęga Ł. Jankowski   K. Nowacki
Bieg VIII   K. Nowacki Chyżewski M. Bzdęga - def,  Ł. Nowak - def
Bieg XII   S. Brucheiser M. Bzdęga M. Piaszczyński  K. Nowacki - def/3
Bieg XVII   M. Bzdęga  D. Staniszewski  J. Karmoliński  K. Nowacki - def/3
Intar Ostrów Wlkp. 2 m. 24 p.  Unia Leszno 3 m. 21 p.  Fular Gniezno 4 m. 13 p.   Polonia Piła 5 m. 4 p.

16.08. Ostrów Wlkp.Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski
Kolejarz Rawicz 2 m. 27 p.   2 p. (1,0,1,0)
Bieg V   M. Bzdęga D. Staniszewski K. Nowacki   J. Karmoliński - def/4
Bieg IX   M . Bzdęga B. Kwiatkowski M.Liberski K. Nowacki
Bieg XIII   M. Bzdęga M. Jurga K.Nowacki  A. Wawrzynowicz - ns
Bieg XVI   G. Zengota  A. Kulczyński  M. Bzdęga  K. Nowacki
Intar Ostrów Wlkp. 1 m. 30 p.  Unia Leszno 3 m. 23 p.  Fular Gniezno 4 m. 14 p.   Polonia Piła ns  ZKŻ Kronopol 23 p.

23.08. Piła. Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski
Kolejarz Rawicz 3 m. 23 p.   6 p. (0,3,1,2)
Bieg II   A. Gomólski M. Bzdęga P. Dziatkowiak   K. Nowacki
Bieg VI   K. Nowacki M. Bzdęga P. Kowalewski - def/3 
Bieg XV   M. Piaszczyński M. Bzdęga K.Nowacki  
Bieg XVIII   D. Baliński  K. Nowacki  M. Bzdęga - def/3 
Intar Ostrów Wlkp. 1 m. 29 p.  Fular Gniezno 2 m. 28 p.  Unia Leszno 4 m. 22 p.   Polonia Piła 5 m. 8 p.

27.08. Zielona Góra Indywidualny Turniej Młodzieżowy
8 m.  7 p. (1,2,2,d,2)
Bieg II   S. Musielak M. Kedziora K. Nowacki   A. Szewczykowski - wykl/2
Bieg VIII   D. Baliński K. Nowacki D. Grabski - wykl/2 B. Morawski - up/wykl
Bieg XI   A. Kulczyński K. Nowacki M. Bzdęga - def/3 M. Kozdraś - ns
Bieg XIV   A. Kajoch  P. Gwóźdź M. Jurga  K. Nowacki - def/2(zerwany łańcuch)
Bieg XVII   D. Pytel  K. Nowacki M. Kajzer K. Pankowski - ns

06.09. Leszno Zachodnia Liga Młodzieżowa Turniej Indywidualny
15 m.  2 p. (u/w,t,-,1,1)
Bieg II   M. Nowaczyk  N. Kościuch P. Gwóźdź K. Nowacki - up/wykl.3 M. Kozdraś - taśma
Bieg VIII   M. Jankowski M. Kedziora P. Gwóźdź M. Bzdęga - def/2 K. Nowacki - taśma
Bieg XIV   A. Kajoch A. Kulczyński K. Nowacki  K. Pankowski
Bieg XVII BP   K. Brzozowski D. Pytel K. Nowacki - up/2  D. Baliński up/wykl./ spowodował upadek/
Bieg XIII   K. Brzozowski D. Pytel K. Nowacki

17.09. Rawicz XI Turniej o Puchar Burmistrza Gminy Rawicz   
Drużyna "BIAŁA" 3 m. 17 p. 1 p. (1)
Bieg XV   P. Świderski  A. Huszcza K.Nowacki D.Cieślewicz - def/4 
II Memoriał im. Jerzego Zelka
15 m.  1 p. (1)   Sklasyfikowano 17 zawodników
Bieg XIX   M. Jankowski D.Cieślewicz K. Nowacki R.Jamroży - def/4

20.09. Rawicz Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski
Kolejarz Rawicz 3 m. 21p.   8 + 1 p. (3,2,2,1)
Bieg I   K. Nowacki M. Jankowski D.Staniszewski   J.Karmoliński
Bieg IX   M.Jankowski K.Nowacki D.Pytel  A.Kulczyński
Bieg XVII   D.Baliński jr K.Nowacki  M.Jankowski  N.Kosciuch - wykl/su
Bieg XX   S.Brucheiser B.Kwiatkowski K.Nowacki  D.Grabski - def/4
Unia Leszno 1 m. 32 p.  Intar Ostrów Wlkp. 2 m. 28 p..  Fular Gniezno 4 m. 14 p.   ZKŻ Kronopol Zielona Góra ns. 18 p.

01.10. Ostrów Wlkp. Otwarty Młodzieżowy Indywidualny Turniej Mistrzostw Wielkopolski
7 m.  7 p. (2,2,2,1,ns)
Bieg II   M. Jankowski  K.Nowacki M.Bzdęga M.Kędziora3 
Bieg VII   B.Kwiatkowski K.Nowacki A.Kajoch D.Staniszewski
Bieg XII   N.Kościuch K.Nowacki P.Dziatkowiak
Bieg XIII   S.Brucheiser D.Baliński jn K. Nowacki  (def/ 3/4 okrążenia przebiegł z motocyklem po 1 p.)
Bieg XVIII   NS  

04.10. Leszno Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski
10 m.  3 p. (1,w/2,def/start,2,def/start,)
Bieg III   G.Zengota  B. Kwiatkowski K.Nowacki
Bieg VIII   M.Jurga M.Piaszczyński Ł.Jankowski(def/1)) K.Nowacki - wykl/2 minuty (awaria sprzęgła))
Bieg X   D.Baliński jn D.Staniszewski D.Pytel  K. Nowacki - def/na starcie (silnik GM)
Bieg XIII   N.Kościuch K.Nowacki  P.Dziatkowiak  M.Kędziora
Bieg XIX   S.Brucheiser M.Piaszczyński J.Karmoliński K. Nowacki - def/na starcie (silnik JAWA)

08.10. Zielona Góra Trening Punktowany
11 m.  5 p. (2,1,1,D,1)
Bieg III   M.Bzdęga  K. Nowacki M.Kajzer - D/3 M.Kędziora - D/4
Bieg VII   B. Kasprowiak D.Baliński K. Nowacki K.Pankowski
Bieg IX   S.Musielak D.Pytel  K. Nowacki
Bieg XIV   M.Nowaczyk M.Pacholak  A.Kulczyński  K.Nowacki - D/4
Bieg XX   M.Jurga P. Gwóźdź K.Nowacki Morawski

19.10. Lerszno Trening Punktowany
16 m.  0 p. (D,U,D,-,-))
Bieg IV   M. Jurga  G. Zengota M.Kajzer  K. Nowacki - D/4
Bieg VI   S. Musielak D. Pytel M. Bzdęga K.Nowacki - Up/4
Bieg XI   N. Kościuch M. Piaszczyński  A. Kulczyński  K. Nowacki - D/2

 

 
Poszukuje sponsorów w celu uzyskiwania coraz lepszych wyników w sporcie żużlowym. Jeśli jesteś chętny i masz możliwoścć mnie wspomóc prosze o kontakt
krzysztof_nowacki5@wp.pl
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
STATYSTYKA STRONY
 
statystyka
POLECAM
 
www.meczereprezentacjinazuzlu.pl.tl

www.historiaunia-leszno.pl.tl

www.dlprezes.pl.tl
SPONSORZY
 
Uslugi Transportowe
"MARTIN- TRANS"
ul. Rejtana 72/1
64-100 LESZNO
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=